AMSOIL – The first in Synthetics

20W-50 SYNTHETIC V-TWIN MOTORCYCLE OIL

20W-50 SYNTHETIC V-TWIN MOTORCYCLE OIL

Zalecany dla silników motocyklowych marki: Harley-Davidson, Buell, KTM, Ducati, Aprilia, BMW, Triumph, oraz innych silników motocyklowych.
Jego ulepszona syntetyczna formuła zapewnia długą żywotność i maksymalną ochronę silnika przed nadmiernym zużyciem. Posiada wyśmienitą odporność na ścinanie która zapewnia ochronę wysokowydajnym silnikom, przekładniom, elementom łańcuchowego przeniesienia napędu.
Nie zawiera modyfikatora tarcia. Kompatybilny z tzw. mokrym sprzęgłem.

Zmniejsza zużycie i osady

Syntetyczny olej motocyklowy AMSOIL V-Twin zawiera dodatki przeciwzużyciowe w celu zmniejszenia zużycia niezależnie od warunków pracy. Jest stabilny termicznie i zawiera maksymalne poziomy dodatków inhibitora utleniania. Po 250 godzinach (13 647 mil) na hamowni silnikowej olej AMSOIL Synthetic V-Twin Motorcycle Oil wyeliminował zarysowania i zużycie tłoka, zapewniając długą żywotność silnika i maksymalną moc .
Wytrzymuje ekstremalne temperatury
Duże, mocne silniki V-twin pracują wysokich temperaturach, szczególnie latem. Wysoka temperatura rozkłada standardowy olej opracowany przyczyniając się do szybkiego zużycia elementów silnika i powstawania osadów. Syntetyczny olej motocyklowy AMSOIL V-Twin został skomponowany z naturalnie odpornych na ciepło syntetycznych olejów bazowych, które są odporne na utlenianie w ekstremalnych temperaturach. Jego unikalny system dodatków pomaga utrzymać silnik w czystości i sprawnie działa w najtrudniejszych warunkach jazdy.

Zapewnia ochronę przed zużyciem przekładni i łańcuchów

Syntetyczny olej motocyklowy AMSOIL V-Twin zapewnia wyjątkową ochronę w przekładniach i podstawowych skrzyniach łańcuchowych. Jest całkowicie odporny na ścinanie i nie rozrzedzi się pod wpływem działania mechanicznego. Olej silnikowy AMSOIL 20W-50 V-Twin działa jak olej przekładniowy bez negatywnego wpływu dodatków o podwyższonym ciśnieniu. W teście biegów FZG AMSOIL uzyskał doskonały wynik z „zerową” oceną zużycia.

Zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą

Motocykle są podatne na rdzę z powodu sposobu przechowywania, wilgoci i krótkich przejazdów. Rdza może powodować poważne uszkodzenia, takie jak niekontrolowane zużycie, utrata kompresji i przedmuch. Dobra ochrona przed rdzą wynika jednak z projektu i nie jest naturalna dla olejów silnikowych. W przeciwieństwie do wielu olejów do motocykli, AMSOIL Synthetic V-Twin Motorcycle Oil zawiera specjalne środki przeciwrdzewne, zapewniające doskonałą ochronę przed rdzą i korozją.

Zapewnia doskonałą wydajność mokrego sprzęgła

Syntetyczny olej motocyklowy V-Twin AMSOIL 20W-50 nie zawiera modyfikatorów tarcia i zapewnia płynną zmianę biegów i odpowiednie działanie sprzęgła. Kontroluje ciepło i zapobiega ślizganiu sprzęgła, a jego wysoki TBN pomaga poprawić żywotność sprzęgła, opierając się kwasom, które mogą pogorszyć materiał sprzęgła.

 

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...