AMSOIL – The first in Synthetics

O Nas

LIDER JAKOŚCI

Trzymanie się najwyższych standardów jakości jest naszym znakiem rozpoznawczym w branży. Wybieramy surowce w oparciu o jakość i wydajność. Każda substancja chemiczna jest testowana, aby upewnić się, że spełnia nasze standardy jakości, zanim zostanie zaakceptowana w naszym zakładzie produkcyjnym. Nasz proces produkcyjny wykorzystuje ściśle kontrolowany skomputeryzowany proces w celu utrzymania najwyższej jakości gotowych produktów.

Próbki gotowego produktu są poddawane serii standardowych testów przed zapakowaniem. Każdy produkt wytwarzany przez AMSOIL jest testowany za każdym razem, gdy jest mieszany, aby zapewnić maksymalną jakość i konsystencję, co zapewnia uzyskanie takiej samej wysokiej wydajności za każdym razem, gdy wybierasz olej syntetyczny AMSOIL.

ZOBACZ PRODUKTY AMSOIL

Spełniamy najbardziej rygorystyczne standardy na świecie

System zarządzania jakością AMSOIL i system zarządzania środowiskowego są zarejestrowane odpowiednio w normach Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO) 9001: 2008 i 14001: 2004. Możesz zaufać jakości AMSOIL INC. I naszym produktom.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Wistia video thumbnail

„Marzyć o czymś! Śmiało! Marzyłem o sukcesie z tym syntetycznym olejem. ”

Al Amatuzio, AMSOIL INC. Założyciel

AMSOIL INC uosabia amerykańskie ideały przedsiębiorczości, innowacji i ciężkiej pracy. Pomysł założyciela AMSOIL Al Amatuzio sprzed pół wieku stał się firmą uznaną za światowego lidera w technologii syntetycznych środków smarnych. Pomimo możliwości zaoszczędzenia pieniędzy poprzez produkcję w innych krajach, jesteśmy zobowiązani do projektowania, wytwarzania i pakowania w pełni syntetycznych olejów AMSOIL w Stanach Zjednoczonych.

WYBIERZ FIRMĘ ENTUZJASTÓW

Wistia video thumbnail

Nie jesteśmy tylko inżynierami, chemikami i producentami, jesteśmy także zawodnikami i poszukiwaczami wrażeń. Podobnie jak Ty, jesteśmy w najlepszej formie podczas pracy nad naszymi pojazdami, w trakcie gdy je tuningujemy lub gdy po prostu jedziemy autostradą.

Nasz czas spędzony za kierownicą i pod maską pomaga nam uzyskać doświadczenie z pierwszej ręki w temacie mocy, prędkości i osiągów silników. Sprawia to że możemy tworzyć jedne z najlepszych olejów syntetycznych na rynku. Ponieważ nie tylko muszą chronić  one Wasze pojazdy, ale również muszą chronić nasze pojazdy.

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...