AMSOIL – The first in Synthetics

Olej konwencjonalny v syntetyczny

PRZEWAGA OLEJÓW SYNTETYCZNYCH NAD KONWENCJONALNYMI

Chociaż możesz wiedzieć, że oleje syntetyczne przewyższają konwencjonalne oleje, możesz nie rozumieć dlaczego. Różnice między olejami konwencjonalnymi i syntetycznymi zaczynają się na poziomie molekularnym.

Syntetyki nie zawierają zanieczyszczeń i nieregularności molekularnych typowych dla konwencjonalnych olejów. Czyste, jednorodne struktury molekularne materiałów syntetycznych nadają właściwości zapewniające ochronę przed zużyciem, działanie w ekstremalnych temperaturach i oszczędność paliwa, których konwencjonalne smary po prostu nie mogą zapewnić – wszystko to pomaga zaoszczędzić pieniądze dzięki pojazdom, które działają lepiej i dłużej.

OCHRONA SILNIKA

Tylko mikroskopijna warstwa oleju oddziela metalowe powierzchnie w silniku od stykania się i powodowania zużycia. Syntetyczne oleje silnikowe AMSOIL ze względu na ich elastyczne oleje bazowe tworzą trwalszą warstwę filmu olejowego niż oleje konwencjonalne. Zmniejszają zużycie i pomagają zmaksymalizować żywotność silnika.

ZOBACZ PRODUKTY AMSOIL

WYDAJNOŚĆ W EKSTREMALNYCH TEMPERATURACH

ZIMNO

OCHRONA PODCZAS URUCHAMIANIA

Gdy temperatura spada, olej silnikowy może gęstnieć i poruszać się wolniej, powodując, że części silnika pozostaną niezabezpieczone przez krótki czas. AMSOIL jest bardziej płynny w niskich temperaturach niż konwencjonalny olej, zapewniając łatwiejsze i szybsze uruchamianie na zimno. Oznacza to, że może szybciej dotrzeć do ważnych elementów, zapewniając natychmiastową ochronę silnika i zmniejszenie zużycia.

CIEPŁO

ULEPSZONA CZYSTOŚĆ SILNIKA

Aby dotrzymać kroku coraz bardziej rygorystycznym standardom oszczędności paliwa, producenci pojazdów projektują silniki tak aby pracowały w wyższych temperaturach niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Aktualnie średnia temperatura robocza wynosi do 113 ° C, a nawet wyższej gdy silnik pracuje przy dużych obciążeniach. Ciepło to może powodować szybkie rozkładanie się oleju co ma wpływ utlenianie, powstawanie osadów.

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA I OLEJU

PALIWO

MAKSYMALIZACJA OSZCZĘDNOŚCI PALIWA

Oleje bazowe stosowane w konwencjonalnych olejach zawierają cząsteczki o różnych rozmiarach i masach, a także niepożądane materiały, takie jak woski. Zazwyczaj wymaga to więcej energii do obiegu w silniku, co może zmniejszyć zużycie paliwa. I odwrotnie, syntetyczne oleje silnikowe AMSOIL są formułowane przy użyciu molekularnie jednolitych syntetycznych olejów bazowych, które łatwo ślizgają się po sobie i są wolne od niepożądanych materiałów. Pomagają zmniejszyć energię traconą na tarcie i maksymalizować oszczędność paliwa.

OLEJ

POMAGA ZMNIEJSZYĆ ZUŻYCIE OLEJU

Zużywanie się oleju przypomina wodę parującą w upalny dzień. Tak jak ciepło słońca powoduje że cząsteczki wody zmieniają swój stan i unoszą się w powietrze z pojemnika z wodą , tak wysokie temperatura silnika może podnieść lekkie, niestabilne cząsteczki z oleju, powodując spadek poziomu oleju. Odparowany olej silnikowy opuszcza wylot jako zanieczyszczenie powietrza.

Syntetyczne oleje silnikowe AMSOIL to wyjątkowa odporność na ekstremalne temperatury co chroni przed zużyciem oleju i pomagająca zmniejszyć wydatki na uzupełnianie oleju silnikowego.

REDUKCJA EMISJI SPALIN I MAKSYMALIZACJA ZUŻYCIA PALIWA

Syntetyczne oleje silnikowe AMSOIL mają na celu zmniejszenie emisji zanieczyszczeń i zużycia paliwa – wszystkie funkcje pomagają zapobiegać zanieczyszczeniom. Są odporne na ulatnianie się (wypalanie) lepiej niż konwencjonalne oleje silnikowe, co zmniejsza emisję spalin z rury wydechowej, a ich zdolność do maksymalizacji oszczędności paliwa pomaga zmniejszyć zużycie energii na pozyskiwanie paliwa.

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...