AMSOIL – The first in Synthetics

QUICKSHOT®

QUICKSHOT®

Paliwo zdegradowane stanowi poważny problem konserwacyjny w małych silnikach i sprzęcie do sportów motorowych. Może tworzyć lakier, gumę i nierozpuszczalne zanieczyszczenia, które zatykają gaźniki, wtryskiwacze paliwa i filtry paliwa. Nagromadzenie węgla może tworzyć się na szczytach tłoków, powodując przedwczesny zapłon, nierówne obroty na biegu jałowym i słabą reakcję przepustnicy. Przewiduje się, że problemy związane z paliwem nasilą się dopiero w nadchodzących latach, ponieważ zawartość etanolu w benzynie będzie nadal rosła.

AMSOIL Quickshot (AQS) to najwyższej jakości dodatek do paliwa opracowany w celu dokładnego oczyszczenia i przywrócenia szczytowych osiągów w małych układach paliwowych i sprzęcie do sportów motorowych. Doatek ten stabilizuje również paliwo w okresach między użytkowaniem i podczas krótkotrwałego przechowywania. Jego rewolucyjna technologia koncentruje się na trzech głównych problemach związanych z paliwem, które nękają te zastosowania: etanol, woda i zanieczyszczone paliwo.

 

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...