AMSOIL – The first in Synthetics

P.I. PERFORMANCE IMPROVER GASOLINE ADDITIVE

P.I. PERFORMANCE IMPROVER GASOLINE ADDITIVE

P.i. Performance Improver to jeden z najskuteczniejszych dostępnych obecnie dodatków do benzyny w postaci zagęszczonego detergentu. Doskonale czyści osady w komorze spalania, zaworze wlotowym, eliminując potrzebę stosowania drogich procedur czyszczenia wtryskiwacza. Idealny do używania przed kontrolami emisji, pomaga zachować najwyższą wydajność silnika, oszczędne spalanie oraz moc nowszych silników o małych przebiegach.
W silnikach ze skumulowanymi osadami, P.I. zmniejsza zużycie paliwa nawet do 5,7%, zmniejsza emisję spalin, przywraca moc i wydajność, zmniejsza potrzebę stosowania benzyny wysokooktanowej, zapewnia lepszą sprawność i płynniejsze działanie już po zużyciu jednego zbiornika paliwa.
Doskonały do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem i silników z wtryskiem wielopunktowym. Wystarcza na ok. 6400 km (100 godzin pracy w silnikach pojazdów wodnych, stacjonarnych i off-road’owych zasilanych benzyną). Jedna butelka wystarcza na pełny zbiornik paliwa o pojemności do ok. 20 galonów (75 l).

 

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...