AMSOIL – The first in Synthetics

10W-40 SYNTHETIC SMALL ENGINE OIL

10W-40 SYNTHETIC SMALL ENGINE OIL

Niezawodność silnika ma zasadnicze znaczenie dla prowadzenia działalności zarobkowej, jednak większość testowanych przez nas olejów do małych silników to nic innego, jak oleje samochodowe inaczej oznaczone, które zostały opracowane z myślą o oszczędności paliwa, a nie trwałości. To tak nie da rady. W porównaniu do chłodzonych cieczą silników samochodowych, małe silniki pracują w wyższych temperaturach; działają pod stałym obciążeniem; generują więcej szkodliwych dla oleju zanieczyszczeń; cierpią z powodu zaniedbań w konserwacji i są narażone na brud, deszcz, śnieg i inne ekstremalne zjawiska.
Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL to nie tylko ponownie oznaczony olej motoryzacyjny. Zamiast tego zaprojektowaliśmy go od podstaw specjalnie z myślą o niezawodności małych silników. Możesz mieć pewność, że Twoj silnik jest chroniony nawet w okresach dłuższego użytkowania, gdy nie ma czasu na wykonanie zaplanowanych czynności serwisowych. Został zbudowany, aby rozwiązać problemy dręczące małe silniki, w tym zużycie, utratę mocy, zużycie oleju, zablokowane pierścienie i zawory oraz szkodliwe osady węgla. Pomaga architektom krajobrazu, budowalńcom i innym specjalistom wykonać więcej pracy i zaoszczędzić pieniądze.

 

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...