AMSOIL – The first in Synthetics

10W-40 SYNTHETIC MARINE ENGINE OIL

10W-40 SYNTHETIC MARINE ENGINE OIL

Wysokiej jakości olej syntetyczny zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy w środowisku morskim. Przeznaczony do zastosowania w czterosuwowych silnikach benzynowych. Zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem, stabilną lepkość, niską lotność i doskonałą płynność w niskich temperaturach. Idealnie sprawdza się w silnikach o dużych mocach przy intensywnym ich użytkowaniu na wysokich obrotach. Zgodny z certyfikatem NMMA FC-W. Zalecany do stosowania w czterosuwowych silnikach zaburtowych i wewnątrz burtowych oraz urządzeń indywidualnych marek Honda, Yamaha, Mercury, Suzuki, Johnson-Evinrude, Bombardier BRP, Nissan i Tohatsu, MerCruiser, OMC, Volvo-Penta, Chevrolet i Ford. 

Zalecana wymiana:
Silniki zaburtowe czterosuwowe i osobiste jednostki pływające: Ze względu na potencjalne rozcieńczenie paliwa lub zanieczyszczenie wody, wymień olej w odstępach czasu zalecanych przez producenta silnika lub jednostki pływającej.

Zastosowanie silnikach umieszczonych na lub pod pokładem : Wymień olej dwa razy w odstępach zalecanych przez producenta silnika lub jeden rok, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

 

 

About cookies on our website

We use cookies to give you the best experience on our site. By continuing to browse, you are agreeing to their use. Więcej...